Магазин «Бiола» може збирати, обробляти і використовувати інформацію, в тому числі Ваші персональні дані, які було внесено Вами при оформленні замовлення і в усі інші форми на сайті biola.com.ua, виключно з метою обробки замовлень і заявок, організації передачі / доставки товарів, а також з метою інформування про заходи та акції компанії, проведення досліджень ринку, опитувань за допомогою поштового, телефонного (мобільного) зв'язку, а також електронних засобів зв'язку.

 

Будь-які матеріали, інформація та відомості, надані Вами на сайті biola.com.ua, є конфіденційними і не можуть передаватися третім особам без Вашої попередньої згоди, крім випадків, передбачених Чинним законодавством України.

Доступ до Ваших особистих даних буде надано тільки уповноваженим співробітникам і тільки для зазначених вище цілей, а також для забезпечення захисту і обробки інформації. «Бiола» приймає розумні технічні та організаційні засоби для захисту і конфіденційності Вашої особистої інформації.

 

Згода на обробку Ваших персональних даних (в розумінні Закону України «Про захист персональних даних») Ви надаєте шляхом заповнення будь-якої електронної форми на сайті biola.com.ua або підписання форми реєстрації для участі в дисконтній програмі і добровільно даєте згоду на використання своїх персональних даних з вказаною вище метою.

 

Ви можете в будь-який час відмовитися від згоди, наданної Вами. А також можете звертатися з проханням про виправлення, внесення змін в Ваші Персональні дані, їх видалення або блокування.